Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Sapec Agro Business pārtop par Rovensa

  ROVENSA IR LABI SABALANSĒTA LAUKSAIMNIECĪBA

  ROVENSA tagad ir realitāte. Grupas jaunā nosaukuma prezentācija notika Madridē, Spānijā, septembra otrajā nedēļā. Šajā pasākumā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieku no 20 valstīm un 5 kontinentiem. ROVENSA tirgū iesoļoja ar elegantu tēlu un ar moto “Labi sabalansēta lauksaimniecība”.

  Prezentācija notika Wanda Metropolitano stadionā, tās laikā Rovensa valde iepazīstināja ar šīs grupas unikalitāti, kā arī ar vēstures un kultūras nozīmi tās ambiciozo un cildeno uzdevumu īstenošanā. Tāpat tika prezentēta šīs lielās grupas, kuru veido jau vairāk kā 70 valstis, jaunā vizuālā identitāte.

  Rovensa veidošanos noteica nepieciešamība reaģēt uz mūsdienu tirgus tendencēm, tādām kā: iedzīvotāju skaita pieaugums, nepieciešamība pēc veselīgāka dzīvesveida, informētāki patērētāji, mazumtirgotāji, kuriem jāveicina pārredzamība, lauksaimnieki, kuriem jāražo augstiem drošības un kvalitātes standartiem atbilstoši produkti.

  Prezentācijas laikā Rovensa ģenerāldirektors Ēriks van Innis uzrunāja visu komandu: “Mūsu mērķis – apmierināt planētas vajadzībasu, izmantojot veselīgus un drošus risinājumus, tā nodrošinot sabalansētu un ilgtspējīgu lauksaimniecību, tiks sasniegts tikai tad, ja katru dienu strādāsim, lai kļūtu par globāla mēroga partneri, izmantojot unikālus un inovatīvus augu veselības un kopšanas risinājumus, kā arī pievērsīsim uzmanību vietējo lauksaimnieku izaicinājumiem. ”

  Rovensa

   

  Rovensa zīmola identitāte

  Jauno zīmola identitāti iedvesmojuši Rovensa grupu veidojošie uzņēmumi. Katrs no tiem sniedz ieguldījumu dažādos veidos, radot savstarpēju sinerģiju. Arī logotipu veido katra uzņēmuma elementi.

  Rovensa iesaistās labi sabalansētas lauksaimniecības procesā, tādēļ arī turpmāk rūpēsies par saviem klientiem, izmantojot trīs uzņēmējdarbības jomas: kultūraugu aizsardzībua un aprūpe ar uzturvielām, augkopība un biokontrole.

  Par Rovensa grupu

  Rovensa ir starptautiska grupa, kas pārdod produktus vairāk kā 70 valstīs un tai ir pārstāvniecības vairāk kā 25 valstīs. Uzņēmumam pieder rūpnīcas, pētniecības centri un laboratorijas Brazīlijā, Francijā, Spānijā, Portugālē un Īrijā.

  Rovensa pieder Bridgepoint – privātkapitāla uzņēmumam, kas atrodas Lielbritānijā. Grupa ir spēcīgi attīstījusies , par ko liecina 44,3% apgrozījuma pieaugums pēdējo divu gadu laikā (237 miljoni eiro 2017. gadā un 342 miljoni eiro 2019. gadā, paredzams, ka  2022. gadā apgrozījums sasniegt 500 miljonus eiro) un pastāvīgs EBITDA pieaugums.

  Grupai ir skaidra tirgus stratēģija un augsti kvalificēti speciālisti.

  Visiem Rovensa uzņēmumiem ir kopīga sinerģija un viens mērķis: labi sabalansēta lauksaimniecība. Šis koncepts ietver dažādus katra uzņēmuma galvenos uzņēmējdarbības aspektus, kuru kopējais mērķis – veicināt tādas lauksaimniecības principus, kas nodrošinātu drošus, veselīgus, kvalitatīvus, ekoloģiskus produktus, kas arī nestu peļņu dažādiem komerciāliem pārtikas piegādes ķēdes posmiem.

   

  Rovensa

  Rovensa uzņēmumi:

  • Ascenza ir augu aizsardzības filiāle, neatkarīga nepatentētu Dienvidairopas un Brazīlijas tirgus dalībniece,  ar vadošu pozīciju Ibērijā.
  • Tradecorp – augu  uzturvielu un biostimulācijas attīstības, tāpat saistīto produktu ražošanas eksperti.
  • Idai Nature – biokontroles eksperti. Uzņēmums ražo dabīgus produktus no augu un minerālu ekstraktiem, kā arī no mikroorganismiem.
  • OGT –  Rovensa piederošs uzņēmums, kam ir atvieglota piekļuve brūnaļģēm un kas ar ekskluzīvu ekstrakcijas metodi – saudzīgo ekstrakciju – saglabā biostimulējošus savienojumus, kas dabīgi veidojas svaigās jūraszālēs.
  • SDP  – virsmu aktīvo vielu speciālisti.
  • Microquimica – mikrobioloģijas un biotehnoloģijas eksperti.

   

  Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet uz šo e-pastu: baltics@tradecorp.sapec.pt