Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Ūdens pH mērītājs

  » Serviss » Ūdens pH mērītājs

  Ūdens un augsnes pH mērītājs

  phmeterLietoto mēslojumu un augu aizsardzības līdzekļu efektivitāte ir atkarīga no augsnes un smidzināšanai izmantotā ūdens pH reakcijas. Piemērota smidzināšanai izmantotā ūdens pH reakcija ir 5-6. Augsnes šķīduma reakcija ietekmē barības vielu uzņemšanu no augsnes. Ideāla augsnes pH reakcija ir 6,5-7. Ūdens pH mērītājs – ierīce ar kuras palīdzību nosaka šķīdumu pH reakciju no 0 līdz 14. Ja pH reakcija ir < 7, tad šķīdums ir skābs, ja pH = 7, tad neitrāls, bet, ja pH > 7, tad sārmains.

                       BARĪBAS VIELU UZŅEMŠANU IETEKMĒJOŠIE AUGSNES FAKTORI (pH)
  N P K Mg B Mn Cu Fe Zn Mo
  <5,5
  >7,5
  <6,0 >7,5 <5,5 <6,5 <5
  >7,5
  <5
  >6,5
  <4,5
  >7,5
  >6,5 <4,5 >7,5 <5,5

  Kalibrēšana

  Lai veiktie mērījumi būtu precīzi, nepieciešams veikt mērierīces kalibrēšanu. Jaunu mērierīci bez kalibrēšanas var lietot 2-3 nedēļas, pēc tam ieteicams veikt kalibrēšanu. Kalibrēšanai izmanto komplektācijā pievienoto šķīdumu paraugus. Uzmanību: mērierīces gala sensoru turēt sausu un tīru. Bez vajadzības mērierīci neieslēgt.