Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Kas mēs esam

  » Kas mēs esam

  Par Tradecorp

  Tradecorp ir Spānijas izcelsmes uzņēmums. Tas tika dibināts 1995. gadā un kopš tā laika darbojas lauksaimniecības nozarē. Pateicoties mūsu plašajam darbības spektram, mums ir padziļināta pieredze augu mēslošanā, īpaši mikroelementu un īpašo mēslojumu segmentā.

   

  Mūsu vēsture

  2000.-2016: Sapec grupa

   

  gadā Tradecorp iekļāvās Sapec grupā, ģimenes uzņēmumā, kas dibināts 1926. gadā un darbojas ķīmijas un derīgo izrakteņu sektoros. Tradecorp iekļaušanās grupā ļāva vēl vairāk paplašināt darbības lauku, izmantojot grupas uzņēmējdarbības garu, zināšanas un pieredzi lauksaimniecības sektorā.

  Investīciju apjoma pieaugums, kas sekoja pēc pievienošanās Sapec grupai, iezīmēja jaunu attīstības līmeni, ļaujot mums nostiprināt savas tirgus pozīcijas, un mēs piedzīvojām ievērojamu izaugsmi starptautiskā līmenī.  Paplašināšanās ietekmē būtiski palielinājās pārdošanas apjomi, kuri vidēji pieauga par 30% gadā.

  Šī posma beigās Tradecorp bija pilnībā iekļāvies Sapec lauksaimniecības biznesā – Sapec uzņēmumu grupas daļā, kas strādā ar augu mēslojumiem un augu aizsardzības līdzekļiem. Sapec lauksaimniecības biznesa korporatīvā stratēģija ir balstīta uz četriem pīlāriem:

  – Starptautisks un augsti kvalificēts personāls

  – Prioritāte ir pētniecība un attīstība, inovācijas un reģistrācijas

  – Atšķirīgi, augstas kvalitātes produkti un pakalpojumi

  – Starptautiska paplašināšanās

  Uzņēmuma stratēģijas pamatā ir augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšana un pieejamība tirgū. Uzņēmumu grupai visā pasaulē ir filiāles, biroji, rūpnīcas un tam visam pāri arī vietējiem tirgiem piemērots pieredzējis personāls.

  + Vairāk informācijas par Sapec lauksaimniecības biznesu

  Kopš 2017. gada: Iekļaušanās Bridgepoint

   

  gadā privātais kapitāla investors, uzņēmums Bridgepoint, pārņēma Sapec lauksaimniecības biznesu ar šādiem mērķiem:

  – Paātrināta izaugsme

  – Iespēju gūšanas palielināšana jaunos tirgos

  – Jaunas attīstības veicināšana un lauksaimniecības risinājumi

  Tagad Sapec lauksaimniecības bizness turpina atbalstīt inovācijas un pakalpojumu sniegšanu augu mēslojumu un augu aizsardzības jomās, baudot pilnīgu atbalstu no Bridgepoint.

  + More information on the acquisition