Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Stratēģija

  » Kas mēs esam » Stratēģija

  Tradecorp stratēģija ir balstīta uz īpašību kopumu, kas mūs vieno kā uzņēmumu, un nodrošina attīstību, lai kļūtu par vadošo piemēru kvalitātei un profesionālismam augu mēslojumu sektorā.

  Inovācijastradecorp

  Tradecorp mērķis ir veicināt produktīvu, videi draudzīgu un ilgspējīgu lauksaimniecību. Tādēļ mūsu inovācijas ir tendētas uz to, lai sniegtu klientiem iespēju saražot vairāk no mazāk – palielinot efektivitāti, dodot priekšroku ilgspējīgai attīstībai un sasniedzot augstāku investīciju un ieguldīto pūļu atdevi.

  Augstu vērtējam klientu apmierinātību. Tādēļ strādājam, lai radītu un ražotu efektīvus, kvalitatīvus produktus lauksaimniekiem. Nodrošinām pilna cikla konsultatīvus pakalpojumus sākot no klientu vajadzību noskaidrošanas līdz veiksmīga rezultāta sasniegšanai.

  manos sueloMaksimāla kvalitāte un efektivitāte

  Mūsu darbs ir koncentrēts uz klientu apmierinātību. Tāpēc mēs strādājam, lai radītu un ražotu efektīvus, kvalitatīvus produktus lauksaimniekiem un papildus nodrošinām optimālus pakalpojumus, kuri ietver pilnu ciklu, sākot no klientu vajadzību noskaidrošanas līdz veiksmīga rezultāta sasniegšanai. Kopš 2005. gada mēs izmantojam integrēto kvalitātes un vides aizsardzības sistēmu, kas sertificēta atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001.

  tradecorpProfesionālisms

  Viena no galvenajām Tradecorp unikālajām vērtībām ir komanda. Vairāk nekā 200  profesionāļi no dažādām valstīm un kultūrām. Lokālās tehniskās komandas nodrošina lauksaimniekiem un sadarbības partneriem profesionālu, individuālu servisu.

  Barley seedlings

  Ilgtspējīga darbība

  Mēs esam apņēmušies strādāt saskaņā ar cilvēktiesībām, darba tiesībām, ievērot vides aizsardzības prasības un ilgtspējīgu dabas resursu izmantošanu.

   

  • Mūsu galvenās prioritātes ietver atbilstību REACH prasībām.
  • Mēs respektējam un veicinām Apvienoto Nāciju globālā līguma principus.
  • Mūsu dabas aizsardzības programma ir ISO 14001:2004 sertificēta.
  • Daudzi no mūsu produktiem ir izmantojami Bioloģiskajā lauksaimniecībā.