Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Produkcija

  » Produkti

  Biostimulatori

  Augu attīstības procesu veicināšana

  Biostimulatori veicina augu augšanas un attīstības procesus, uzlabo barības vielu uzņemšanu, izmantošanas efektivitāti un palielina augu noturību pret abiotisko stresu. To specifiskā iedarbība nodrošina fizioloģisko procesu veicināšanu augiem tieši nozīmīgākajos to attīstības posmos, piemēram, dīgšanas, iesakņošanās, ziedēšanas vai nogatavošanās laikā. Šo produktu sastāvā ir augstās vai zemās temperatūrās iegūti biostimulatori no jūras zālēm un/vai L-α brīvās aminoskābes, kas papildinātas ar kultūraugiem nepieciešamajām barības vielām.

  View Products

  Helāti

  Efektīvs risinājums barības vielu trūkumu novēršanai un profilaktiskai lietošanai
  Tradecorp helāti ir augiem ātri uzņemami un efektīvi izmantojami. Produktu augstā šķīdība novērš iespējamo nogulsnēšanos vai nešķīstošu daļiņu veidošanos maisījumos. Tradecorp helāti tiek piegādāti mikrogranulu (WG) veidā, nodrošinot pilnīgu un momentālu izšķīšanu, neveidojot nosēdumus vai gabalus.

  View Products

  Humīnvielas

  Neatņemama sastāvdaļa augsnes auglības uzlabošanai

  Šo produktu lietošana nodrošina pilnvērtīgu augsnes auglības uzlabošanu un sniedz pozitīvu ietekmi uz augsnes fizisko struktūru, ķīmisko struktūru (palielinās no augsnes uzņemamo barības vielu daudzums) un bioloģisko struktūru (palielinās mikrobioloģiskā aktivitāte). Trīskāršā iedarbība stimulē augu sakņu attīstību, uzlabo barības vielu uzņemšanu, un veicina augu veģetatīvo attīstību.

  View Products

  Ārpussakņu mēslojumi

  Ārpussakņu mēslojums

  Dažādu formulāciju barības vielas augu ārpussakņu mēslošanai.
  Plašs diferencētu formulu klāsts ar augstu mikro un makro elementu koncentrāciju. Šis sortiments ir izstrādāts, lai varētu nodrošinot dažādu kultūraugu specifiskās vajadzības, uzlabotu to ražas apjomu un kvalitāti, piemēram – proteīna saturu, cukura līmeni, sēklu un augļu izmēru, fotosintēzes aktivitāti u.c.

  View Products

  NPK ārpussakņu mēslojumi

  Ūdenī šķīstoši NPK mēslojumi
  Ar mikroelementiem un biostimulatoriem bagātināts NPK mēslojums.
  Ar mikroelementiem bagātinātie NPK mēslojumi ir ūdenī šķīstoši granulēti produkti ar sabalansētu makroelementu koncentrāciju, kas bagātināti ar būtiskākajiem mikroelementiem (100% EDTA helāti) un biostimulatoriem. Dažādie mēslojumu sastāvi nodrošina kultūraugus ar visām tiem nepieciešamajām barības vielām atbilstoši to vajadzībām dažādās attīstības stadijās.
  Mēslojumi lietojami augu ārpussakņu papildmēslošanai.

  View Products

  Korektori

  Smidzināšanai izmantojamā ūdens kvalitātes uzlabotājs

  Ūdens kvalitātes korektors. Inovatīvs produkts, jo tā lietošana ne tikai uzlabo ūdens pH reakciju, bet arī samazina ūdens sastāvā esošo kalcija un magnija bikarbonātu daudzumu, tādējādi uzlabojot augu aizsardzības līdzekļu efektivitāti un smidzinājuma kvalitāti.

  View Products