Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Ūdens cietības mērītājs

  » Serviss » Ūdens cietības mērītājs

  Ūdens cietības mērītājs

  Ūdens – mūsu zemes lielākā bagātība. Ūdens ir visu dzīvo organismu sastāvdaļa, un tas ir iesaistīts galvenajos ķīmiskajos procesos. Šādas ķīmiskas reakcijas notiek, šķaidot augu aizsardzības līdzekļus un mēslojumus smidzināšanai izmantojamā maisījumā.

  Kādēļ ir nepieciešams zināt ūdens cietību ?

  • Lai novērstu smidzinātāja sprauslu aizsprostošanos
  • Lai uzlabotu lietoto augu aizsardzības līdzekļu efektivitāti
  • Lai nepieļautu barības vielu sasaistīšanos nešķīstošos savienojumos
  • Lai samazinātu izmaksas

  8 (1)Ūdens cietības mērījumu ieguvumi

  Mobila, vienkārša lietošanā mērierīce. Pateicoties unikālajai mērierīces tehnoloģijai, mērījumus var veikt ātri, ērti un nekavējoties pieņemt lēmumu par ūdens kvalitātes uzlabošanu. Mērierīces precizitāti nodrošina ASU Water Research Institute laboratorijās veiktie testi un īpašā kalibrēšana.

  Ko ir vērts zināt ?

  Ūdens cietības skala, (Ca CO3) mg/l

   

   

  Mg/l CaCO3 Nozīme :
  0-50 Mīksts
  50-100 Vidēji mīksts
  100-200 Nedaudz ciets
  200-300 Vidēji ciets
  300-450 Ciets
  >450 Ļoti ciets


  Ūdens mīkstināšanai, izmantojot mērījumu rezultātus, izmanto “Spray plus”
  MĒSLOJUMS, LĪDZEKLIS ŪDENS pH LĪMEŅA REGULĒŠANAI UN BIKARBONĀTU SAMAZINĀŠANAI.
  LIETOJAMS MAISĪJUMOS AR HERBICĪDIEM, INSEKTICĪDIEM, FUNGICĪDIEM, AUGU AUGŠANAS REGULATORIEM UN ĀRPUSSAKŅU MĒSLOJUMIEM.