Tradecorp Latvia https://tradecorp.lv Tradecorp Latvia Wed, 15 Jul 2020 07:55:24 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.1 https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2020/06/cropped-tc-logo-32x32.png Tradecorp Latvia https://tradecorp.lv 32 32 Final K – efektīvs un ātri uzņemams kālijs https://tradecorp.lv/final-k-efektivs-un-atri-uznemams-kalijs/ Wed, 15 Jul 2020 07:55:24 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5177 Lietojot kāliju saturošus ārpussakņu mēslojumus, būtiska ir tā ātra iekļūšana augā caur lapām un efektivitāte. Vai jūs zinājāt, ka smidzināšanai izmantojot ” cietu ” ūdeni, tā sastāvā esošie kalcija un magnija bikarbonātu joni reakcijā ar kāliju var veidot nogulsnējumus?  Tie var ierobežot mēslojuma iekļūšanu augā caur lapām un mazināt tā efektivitāti. Jaunais Tradecorp video demonstrējums  […]

The post Final K – efektīvs un ātri uzņemams kālijs appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Lietojot kāliju saturošus ārpussakņu mēslojumus, būtiska ir tā ātra iekļūšana augā caur lapām un efektivitāte.

Vai jūs zinājāt, ka smidzināšanai izmantojot ” cietu ” ūdeni, tā sastāvā esošie kalcija un magnija bikarbonātu joni reakcijā ar kāliju var veidot nogulsnējumus?  Tie var ierobežot mēslojuma iekļūšanu augā caur lapām un mazināt tā efektivitāti.

Jaunais Tradecorp video demonstrējums  skaidri parāda iespējamos nogulsnējumus, kādi var veidoties jūsu smidzinātāja tvertnē  maisot kālija mēslojumus ” cietā ” ūdenī. Demonstrējumā jūs redzēsiet Tradecorp Final K salīdzinājumā ar citu kālija mēslojumu. Abu produktu ražošanai izmantota viena un tā pati izejviela. Tradecorp ražošanas procesā izmanto jaunākās tehnoloģijas, maksimāli uzlabojot mēslojumu efektivitāti un nodrošinot to ātru iekļūšanu augos.

Ir skaidrs, ka Final K ir jūsu investīviju vērts produkts!

Vairāk informācijas: https://tradecorp.lv/product/final-k/

The post Final K – efektīvs un ātri uzņemams kālijs appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2020/07/Capture.jpg
Lāsma Lapiņa – jaunā Tradecorp pārstāve. https://tradecorp.lv/lasma-lapina-jauna-tradecorp-parstave/ Mon, 06 Jul 2020 08:06:23 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5168 Mēs ar lepnumu varam paziņot – Tradecorp Europe savā lokā uzņem jaunu pārstāvi. Sākot ar 2020. gada 6 jūliju Lāsma Lapiņa uzsāk darbu Tradecorp Europe kā tehniskais konsultante Latvijā.  Irmas Dovidavicienes pārvaldībā Lāsma būs atbildīgā par Latvijas tirgu, konkrēti Vidzemes un Latgales reģionos.   Lāsmai ir bakalaura grāds Lauksaimniecības uzņēmuma vadībā, kā arī maģistra grāds […]

The post Lāsma Lapiņa – jaunā Tradecorp pārstāve. appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Mēs ar lepnumu varam paziņot – Tradecorp Europe savā lokā uzņem jaunu pārstāvi.

Sākot ar 2020. gada 6 jūliju Lāsma Lapiņa uzsāk darbu Tradecorp Europe kā tehniskais konsultante Latvijā.  Irmas Dovidavicienes pārvaldībā Lāsma būs atbildīgā par Latvijas tirgu, konkrēti Vidzemes un Latgales reģionos.

 

Lāsmai ir bakalaura grāds Lauksaimniecības uzņēmuma vadībā, kā arī maģistra grāds Agronomijā. Izglītība iegūta Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Lāsmas dzimtā valoda ir latviešu, kā arī viņa tekoši pārvalda krievu un angļu valodas.

Pirms pievienošanas Tradecorp iegūta pieredze kā agro-tehniskajam konsultantam dažādos uzņēmumos.

 

Lāsma, esi laipni gaidīta komandā!

The post Lāsma Lapiņa – jaunā Tradecorp pārstāve. appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2020/07/Lasma_Lapina_Latvia.png
Sapec Agro Business pārtop par Rovensa https://tradecorp.lv/sapec-agro-business-partop-par-rovensa/ Fri, 25 Oct 2019 12:09:58 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5120 ROVENSA IR LABI SABALANSĒTA LAUKSAIMNIECĪBA ROVENSA tagad ir realitāte. Grupas jaunā nosaukuma prezentācija notika Madridē, Spānijā, septembra otrajā nedēļā. Šajā pasākumā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieku no 20 valstīm un 5 kontinentiem. ROVENSA tirgū iesoļoja ar elegantu tēlu un ar moto “Labi sabalansēta lauksaimniecība”. Prezentācija notika Wanda Metropolitano stadionā, tās laikā Rovensa valde iepazīstināja ar […]

The post Sapec Agro Business pārtop par Rovensa appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
ROVENSA IR LABI SABALANSĒTA LAUKSAIMNIECĪBA

ROVENSA tagad ir realitāte. Grupas jaunā nosaukuma prezentācija notika Madridē, Spānijā, septembra otrajā nedēļā. Šajā pasākumā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieku no 20 valstīm un 5 kontinentiem. ROVENSA tirgū iesoļoja ar elegantu tēlu un ar moto “Labi sabalansēta lauksaimniecība”.

Prezentācija notika Wanda Metropolitano stadionā, tās laikā Rovensa valde iepazīstināja ar šīs grupas unikalitāti, kā arī ar vēstures un kultūras nozīmi tās ambiciozo un cildeno uzdevumu īstenošanā. Tāpat tika prezentēta šīs lielās grupas, kuru veido jau vairāk kā 70 valstis, jaunā vizuālā identitāte.

Rovensa veidošanos noteica nepieciešamība reaģēt uz mūsdienu tirgus tendencēm, tādām kā: iedzīvotāju skaita pieaugums, nepieciešamība pēc veselīgāka dzīvesveida, informētāki patērētāji, mazumtirgotāji, kuriem jāveicina pārredzamība, lauksaimnieki, kuriem jāražo augstiem drošības un kvalitātes standartiem atbilstoši produkti.

Prezentācijas laikā Rovensa ģenerāldirektors Ēriks van Innis uzrunāja visu komandu: “Mūsu mērķis – apmierināt planētas vajadzībasu, izmantojot veselīgus un drošus risinājumus, tā nodrošinot sabalansētu un ilgtspējīgu lauksaimniecību, tiks sasniegts tikai tad, ja katru dienu strādāsim, lai kļūtu par globāla mēroga partneri, izmantojot unikālus un inovatīvus augu veselības un kopšanas risinājumus, kā arī pievērsīsim uzmanību vietējo lauksaimnieku izaicinājumiem. ”

Rovensa

 

Rovensa zīmola identitāte

Jauno zīmola identitāti iedvesmojuši Rovensa grupu veidojošie uzņēmumi. Katrs no tiem sniedz ieguldījumu dažādos veidos, radot savstarpēju sinerģiju. Arī logotipu veido katra uzņēmuma elementi.

Rovensa iesaistās labi sabalansētas lauksaimniecības procesā, tādēļ arī turpmāk rūpēsies par saviem klientiem, izmantojot trīs uzņēmējdarbības jomas: kultūraugu aizsardzībua un aprūpe ar uzturvielām, augkopība un biokontrole.

Par Rovensa grupu

Rovensa ir starptautiska grupa, kas pārdod produktus vairāk kā 70 valstīs un tai ir pārstāvniecības vairāk kā 25 valstīs. Uzņēmumam pieder rūpnīcas, pētniecības centri un laboratorijas Brazīlijā, Francijā, Spānijā, Portugālē un Īrijā.

Rovensa pieder Bridgepoint – privātkapitāla uzņēmumam, kas atrodas Lielbritānijā. Grupa ir spēcīgi attīstījusies , par ko liecina 44,3% apgrozījuma pieaugums pēdējo divu gadu laikā (237 miljoni eiro 2017. gadā un 342 miljoni eiro 2019. gadā, paredzams, ka  2022. gadā apgrozījums sasniegt 500 miljonus eiro) un pastāvīgs EBITDA pieaugums.

Grupai ir skaidra tirgus stratēģija un augsti kvalificēti speciālisti.

Visiem Rovensa uzņēmumiem ir kopīga sinerģija un viens mērķis: labi sabalansēta lauksaimniecība. Šis koncepts ietver dažādus katra uzņēmuma galvenos uzņēmējdarbības aspektus, kuru kopējais mērķis – veicināt tādas lauksaimniecības principus, kas nodrošinātu drošus, veselīgus, kvalitatīvus, ekoloģiskus produktus, kas arī nestu peļņu dažādiem komerciāliem pārtikas piegādes ķēdes posmiem.

 

Rovensa

Rovensa uzņēmumi:

 • Ascenza ir augu aizsardzības filiāle, neatkarīga nepatentētu Dienvidairopas un Brazīlijas tirgus dalībniece,  ar vadošu pozīciju Ibērijā.
 • Tradecorp – augu  uzturvielu un biostimulācijas attīstības, tāpat saistīto produktu ražošanas eksperti.
 • Idai Nature – biokontroles eksperti. Uzņēmums ražo dabīgus produktus no augu un minerālu ekstraktiem, kā arī no mikroorganismiem.
 • OGT –  Rovensa piederošs uzņēmums, kam ir atvieglota piekļuve brūnaļģēm un kas ar ekskluzīvu ekstrakcijas metodi – saudzīgo ekstrakciju – saglabā biostimulējošus savienojumus, kas dabīgi veidojas svaigās jūraszālēs.
 • SDP  – virsmu aktīvo vielu speciālisti.
 • Microquimica – mikrobioloģijas un biotehnoloģijas eksperti.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet uz šo e-pastu: baltics@tradecorp.sapec.pt

The post Sapec Agro Business pārtop par Rovensa appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2019/10/Rovensa-1.jpg
Seed Sprint H5 https://tradecorp.lv/video-seed-sprint-h5/ Fri, 06 Sep 2019 12:44:24 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5113 Seed Sprint H5 ir starta mēslojums mikrogranulu formā kas satur augam viegli pieejamu fosforu un Humīn vielas kas palielina ražu. Spēcīgāks augs no pirmajām dīgšanas dienām. Vairāk informācijas :

The post Seed Sprint H5 appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Seed Sprint H5 ir starta mēslojums mikrogranulu formā kas satur augam viegli pieejamu fosforu un Humīn vielas kas palielina ražu. Spēcīgāks augs no pirmajām dīgšanas dienām.

Vairāk informācijas :

The post Seed Sprint H5 appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2019/09/SeedSprint.jpg
Tradecorp, strādā saskaņā ar REACH https://tradecorp.lv/tradecorp-strada-saskana-ar-reach/ Tue, 07 Aug 2018 11:50:26 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5043 Tradecorp ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai rīkotos saskaņā ar visiem trim REACH noteiktajiem termiņiem. Sākot ar 31. maiju, kas ir pēdējais regulas noteiktais termiņš, visi mūsu apakšuzņēmēji ir reģistrēti un Tradecorp darbojas pilnīgi atbilstoši REACH prasībām. Tradecorp ir laikus reģistrējis 30 vielas un darbojies kā galvenais reģistrētājs septiņām no tām. Par REACH regulu REACH […]

The post Tradecorp, strādā saskaņā ar REACH appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Tradecorp ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai rīkotos saskaņā ar visiem trim REACH noteiktajiem termiņiem. Sākot ar 31. maiju, kas ir pēdējais regulas noteiktais termiņš, visi mūsu apakšuzņēmēji ir reģistrēti un Tradecorp darbojas pilnīgi atbilstoši REACH prasībām. Tradecorp ir laikus reģistrējis 30 vielas un darbojies kā galvenais reģistrētājs septiņām no tām.

Par REACH regulu

REACH regula (Regula 1907/2006 kas attiecas uz ķimikāliju reģistrēšanu, vērtēšanu, licencēšanu un ierobežošanu) tika publicēta 2006. gada decembrī un stājās spējā 2007. gada jūnijā. REACH īsteno dubultu mērķi:

 • No vienas puses tā aizvieto vairākas Eiropas direktīvas un regulas ar saskaņotu sistēmu visai Eiropas Savienībai
 • No otras tās mērķis ir aizsargāt cilvēka veselību un apkārtējo vidi, labāk kontrolējot un pārzinot ķīmiskas vielas.

REACH regulā noteiktie termiņi

REACH regulas ieviešanai bija trīs termiņi:

 • gada 30. novembris: Termiņš vielām virs 1000 tonnām gadā; vai virs 100 tonnām gadā, ja viela ir ļoti toksiska ūdens organismiem; vai virs 1 tonnas gadā, ja CMR (kancerogēnas, mutagēnas vai reproduktīvajai sistēmai toksiskas īpašības).
 • gada 31. maijs: Termiņš vielām no 100 līdz 1000 tonnām gadā.
 • gada 31. maijs: Pēdējais reģistrācijas termiņš attiecas uz vielām tonnāžas diapazonā no 1 līdz 100 tonnām gadā.

The post Tradecorp, strādā saskaņā ar REACH appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2014/02/Logo-REACH_2013.jpg
Trafos – pietiekams Fosfora un Kālija daudzums augos – tā ir augšanas enerģija ! https://tradecorp.lv/trafos-ta-ir-augsanas-energija/ Mon, 27 Nov 2017 09:07:44 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5013 Fosfora un Kālija trūkumu novēršanai vai preventīvai lietošanai mēs iesakām lietot Trafos. Trafos ir augsti koncentrēts šķidrs ārpussakņu mēslojums, kura sastāvā ir Fosfors, Kālijs un mikroelementi EDTA helātu formā. Trafos ir sistēmas iedarbības mēslojums, kura efektivitāte nesamazinās arī zemākās temperatūrās. Trafos ir lietojams bākas maisījumos ar augu aizsardzības līdzekļiem.

The post Trafos – pietiekams Fosfora un Kālija daudzums augos – tā ir augšanas enerģija ! appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Fosfora un Kālija trūkumu novēršanai vai preventīvai lietošanai mēs iesakām lietot Trafos.
Trafos ir augsti koncentrēts šķidrs ārpussakņu mēslojums, kura sastāvā ir Fosfors, Kālijs un mikroelementi EDTA helātu formā. Trafos ir sistēmas iedarbības mēslojums, kura efektivitāte nesamazinās arī zemākās temperatūrās. Trafos ir lietojams bākas maisījumos ar augu aizsardzības līdzekļiem.

The post Trafos – pietiekams Fosfora un Kālija daudzums augos – tā ir augšanas enerģija ! appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2017/11/Trafos_LV_video.jpg
Jauns Humistar efektivitātes apliecinājums! https://tradecorp.lv/jauns-humistar-efektivitates-apliecinajums/ Fri, 27 Oct 2017 06:24:46 +0000 https://tradecorp.lv/?p=5009 Noskaties laika video, kurā attēlota Humistar iedarbība uz kukurūzas sakņu sistēmas straujāku attīstību sēklu dīgšanas laikā salīdzinājumā ar kontroli.

The post Jauns Humistar efektivitātes apliecinājums! appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Noskaties laika video, kurā attēlota Humistar iedarbība uz kukurūzas sakņu sistēmas straujāku attīstību sēklu dīgšanas laikā salīdzinājumā ar kontroli.

The post Jauns Humistar efektivitātes apliecinājums! appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2017/10/Humifirst-Timelapse.jpg
Jauns Tradecorp video kurā izskaidroti uzņēmuma 5 veiksmes pīlāri https://tradecorp.lv/jauns-tradecorp-video-kura-izskaidroti-uznemuma-5-veiksmes-pilari/ Wed, 03 May 2017 10:58:24 +0000 https://tradecorp.lv/?p=4962 Nācis klajā jauns Tradecorp video, kurā izskaidroti uzņēmuma 5 veiksmes pīlāri. Inovatīvu  ražošanas tehnoloģiju ieviešana mūsu rūpnīcās Īrijā un Spānijā. Personalizēts tehniskais atbalsts. Uz ilgspējību tendētas attīstības modelis – kvalitāte, kompetence un klientu gandarījums ir uzņēmuma galvenās vērtības.

The post Jauns Tradecorp video kurā izskaidroti uzņēmuma 5 veiksmes pīlāri appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Nācis klajā jauns Tradecorp video, kurā izskaidroti uzņēmuma 5 veiksmes pīlāri. Inovatīvu  ražošanas tehnoloģiju ieviešana mūsu rūpnīcās Īrijā un Spānijā. Personalizēts tehniskais atbalsts. Uz ilgspējību tendētas attīstības modelis – kvalitāte, kompetence un klientu gandarījums ir uzņēmuma galvenās vērtības.

The post Jauns Tradecorp video kurā izskaidroti uzņēmuma 5 veiksmes pīlāri appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2017/05/LV_corporate_video.jpg
Tradecorp drošības datu lapas internetā: ātrā piekļuve no QUICK-SDS https://tradecorp.lv/tradecorp-drosibas-datu-lapas-interneta-atra-piekluve-no-quick-sds/ Mon, 10 Apr 2017 10:47:53 +0000 https://tradecorp.lv/?p=4928 REACH prasība ir mudināt organizācijas stiprināt komunikāciju starp vērtību ķēdē ieinteresētajām personām (starp klientu un piegādātāju). Viens no veidiem ir padarīt klientiem pieejamas Drošības Datu Lapas (DDL). Ievērojot iepriekš izvirzīto apņemšanos stiprināt sadarbību un uzlabot pakalpojumu kvalitāti, Tradecorp ir izstrādājusi visaptverošu datubāzi MSDS, kas ir pieejama Quick-SDS mājas lapā: http://www.quickfds.fr/en/ Tradecorp ir viens no vadošajiem […]

The post Tradecorp drošības datu lapas internetā: ātrā piekļuve no QUICK-SDS appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
REACH prasība ir mudināt organizācijas stiprināt komunikāciju starp vērtību ķēdē ieinteresētajām personām (starp klientu un piegādātāju). Viens no veidiem ir padarīt klientiem pieejamas Drošības Datu Lapas (DDL).

Ievērojot iepriekš izvirzīto apņemšanos stiprināt sadarbību un uzlabot pakalpojumu kvalitāti, Tradecorp ir izstrādājusi visaptverošu datubāzi MSDS, kas ir pieejama Quick-SDS mājas lapā: http://www.quickfds.fr/en/

Tradecorp ir viens no vadošajiem mēslojumu ražotājiem pasaulē.  Klientiem Tradecorp produkcija un pakalpojumi ir pieejami Polijā, Latvijā, Lietuvā, Vācijā un citās Eiropas valstīs.

Kā to lietot?

Izvēlieties linku:

http://www.quickfds.com

 1. Ievadiet savu datu informāciju
 2. Tad rakstiet «Tradecorp» kā piegādātāju (klienta kods nav nepieciešams) un apstipriniet ar ”Turpināt”
 3. Izvēlieties “ Trade corporation international “
 4. Izvēlieties jums vēlamo dokumentu valodu
 5. Ierakstiet jums interesējošā produkta nosaukumu
 6. Izvēlieties produktu

 

Papildus informācijai sazinieties ar mums : sds@tradecorp.sapec.pt

The post Tradecorp drošības datu lapas internetā: ātrā piekļuve no QUICK-SDS appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2017/03/quick-sds-ENG.gif
Tradecorp helāti: risinājumi mikroelementu trūkumu efektīvai novēršanai un lietošanai profilaktiski https://tradecorp.lv/jauns-video-tradecorp-helati-risinajumi-mikroelementu-trukumu-efektivai-noversanai-un-lietosanai-profilaktiski/ https://tradecorp.lv/jauns-video-tradecorp-helati-risinajumi-mikroelementu-trukumu-efektivai-noversanai-un-lietosanai-profilaktiski/#respond Mon, 29 Aug 2016 13:16:46 +0000 https://tradecorp.lv/?p=4858 Tradecorp helāti ir īpašas formulācijas kultūraugu mēslojumi. Tie ir augiem ātri uzņemami un efektīvi izmantojami. Helātu mēslojumus kultūraugi  uzņem caur lapām un ar saknēm no augsnes. Mēslojuma forma – 100% EDTA vai EDDHA helāti, ūdenī šķīstošas granulas. Helātu  augstā šķīdība novērš nogulsnēšanos vai nešķīstošu daļiņu veidošanos. Mēs esam produktu ražotāji!  

The post Tradecorp helāti: risinājumi mikroelementu trūkumu efektīvai novēršanai un lietošanai profilaktiski appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
Tradecorp helāti ir īpašas formulācijas kultūraugu mēslojumi. Tie ir augiem ātri uzņemami un efektīvi izmantojami. Helātu mēslojumus kultūraugi  uzņem caur lapām un ar saknēm no augsnes.

Mēslojuma forma – 100% EDTA vai EDDHA helāti, ūdenī šķīstošas granulas. Helātu  augstā šķīdība novērš nogulsnēšanos vai nešķīstošu daļiņu veidošanos. Mēs esam produktu ražotāji!

 

The post Tradecorp helāti: risinājumi mikroelementu trūkumu efektīvai novēršanai un lietošanai profilaktiski appeared first on Tradecorp Latvia.

]]>
https://tradecorp.lv/jauns-video-tradecorp-helati-risinajumi-mikroelementu-trukumu-efektivai-noversanai-un-lietosanai-profilaktiski/feed/ 0 https://tradecorp.lv/wp-content/uploads/2016/08/chelates_LV.jpg