Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Mūsu rūpnīcas

  » Kas mēs esam » Mūsu rūpnīcas

  FactoryAvila, Spānija: Helātu mēslojumi tiek ražoti mūsu rūpnīcā Avilā. Tā ir viena no retajām rūpnīcām pasaulē, kas spēj sintezēt EDDHA. Šajā rūpnīcā tiek ražoti Ultraferro, Tradecorp Cu, Tradecorp Mn u.c  mēslojumi.

  Albacete, Spānija: Šķīdumu koncentrāti un daži no ūdenī šķīstošajiem mēslojumu veidiem tiek ražoti mūsu Albacete rūpnīcā. Šeit tiek ražoti Humistar, Ruter AA, Delfan plus, Trafos u.c mēslojumi.

   

  Kilcar, Īrija: Īrijas rietumu piekrastē tiek ražoti mēslojumi no jūras zālēm – Phylgreen. Mums ir ekskluzīva piekļuve jūras zāļu resursiem, sniedzot iespēju iegūt un pārstrādāt svaigas jūras zāles:

  kilkar factoryAscophyllum nodosum. Izejvielas tiek iegūtas izmantojot ekskluzīvu aukstās pārstrādes procesu. Tādējādi tiek saglabāta jūras zāļu bioloģiskā aktivitāte.