Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

Vārds

E-pasts

Tālrunis

Valsts

Kultūraugs

Ziņa

Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com


m

Contacts

Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran

Serviss

» Serviss

Lai izvēlētos efektīvus risinājumus kultūraugu mēslošanā, ir svarīgi zināt to barības vielu vajadzības atbilstoši attīstības stadijai. Ne mazāk svarīgi ir zināt smidzināšanai izmantojamā ūdens kvalitāti! Tradecorp piedāvā konsultācijas un sniedz zemniekiem risinājumus, kā iegūt maksimālu ražu nezaudējot tās kvalitāti.

Mūsu tehniskā atbalsta komanda Jums vienmēr ir sasniedzama:

Dace Strautiņa
KURZEME, ZEMGALE
e-pasts: dstrautina@tradecorp.sapec.pt
Mob. tālrunis: +371 25 120 907

 

 

Armands Bračs
VIDZEME, LATGALE
e-pasts: abracs@tradecorp.sapec.pt
Mob. tālrunis: +371 25 753 030

 

 

Mūsu tehniskā atbalsta komandas kontakti