Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Sertifikāti un apņemšanās

  » Kas mēs esam » Sertifikāti un apņemšanās

  Tradecorp koncentrējas uz augstas kvalitātes produktu izstrādi un ražošanu, atbalsta labas lauksaimniecības praksi, apņemas aizsargāt apkārtējo vidi un nodrošina ilgtspējīgu attīstību.

  Reach

  Logo REACH_2013Viena no Tradecorp augstākajām prioritātēm ir atbilstība REACH regulai (EC Nr. 1907/2006), kuras mērķis ir samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi un cilvēku veselību, izmantojot ķīmiskos produktus. Tradecorp ir daļa no šī projekta, un jau vairākus gadus mēs strādājam, paplašinot zināšanas par mūsu produktiem un to īpašībām, lai nodrošinātu maksimālu drošību tos izmantojot.

   

  Kvalitāte un vides aizsardzība – ISO 9001 un ISO 14001

  ISO9001_14001_EN

  2005. gadā Norvēģijas uzņēmums DNV izsniedza Tradecorp ISO 9001 sertifikātu. Šis sertifikāts apliecina, ka uzņēmumā Tradecorp esam apņēmušies nodrošināt ar kvalitatīviem produktiem un pakalpojumiem, nepārtraukti uzlabot procesus, aktivitātes, produktus un pakalpojumus.

  Mūsu ISO 14001:2004 sertifikācija apliecina, ka mūsu rūpnīcās mēs novēršam un minimizējam ietekmi uz apkārtējo vidi, pievēršot īpašu uzmanību izmešu samazinājumam, efektīvi izmantojot dabas resursus un enerģiju, kā arī samazinot atkritumu apjomu.

   

  Biostimulēta lauksaimniecība – Tradecorp un EBIC

  EBIC logo

  Viens no Tradecorp mērķiem ir nodrošināt lauksaimniekus ar labākajiem risinājumiem efektīvai lauksaimniecībai: ļaut ražot vairāk, kvalitatīvāk un ar pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi un ekonomiku. Šo mērķi iespējams sasniegt izmantojot tehnoloģijas un to mūsu produktu inovācijas, kuros nozīmīga loma ir biostimulatoriem.

  2011. gadā Tradecorp un citi 9 biostimulatoru ražotāji apvienoja spēkus un nodibināja Eiropas biostimulatoru industrijas padomi (EBIC). Šobrīd EBIC sastāvā ir vairāk nekā 35 dalībnieki un EBIC ir atsauces avots lauksaimniecības sektorā un Eiropas institūcijās.