Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Misija un vīzija

  » Kas mēs esam » Misija un vīzija

  Vīzija

  Mūsu vīzija ir būt par kvaltātes un profesionālisma etalonu mikroelementu un speciālo mēslojumu pasaules tirgū, nodrošināt lielisku pakalpojumu sniegšanas kultūru radot augstu pievieto vērtību.

  Misija

  Mūsu misija ir būt par vadošo piemēru sadarbības partneriem un produktu lietotājiem kā augu veselības risinājumu ražotājiem. Pateicoties augsti kvalitatīvu, specializētu produktu un pakalpojumu tirdzniecībai, sniegt klientiem, darbiniekiem un akcionāriem gandarījumu.