Īpašuma tiesības un sīkfailu politika

Mājas lapas īpašnieks

Nosaukums: Trade Corporation International, S.A. Unipersonal (turpmāk – Tradecorp).
Adrese: Parque empresarial Cristalia Edificio ONIC 5, 6ª planta Vía de los poblados, 3 28033 Madrid (Spain).
Uzņēmuma ID Nr.: A-46715413.
Uzņēmuma reģistrācijas informācija: Sējums 18655; mape M-324710; 90. lapa
Tālrunis: +34 913 273 200.
E-pasts: global@tradecorp.sapec.pt.
Mājas lapas www.tradecorp.com.es (turpmāk – mājas lapa) īpašnieks ir Tradecorp International, un tā ir pieejama lietotājiem ar mērķi nodrošināt informāciju par produktiem un sniegtu iespēju lietotājiem sazināties ar īpašnieku.

 

Datu aizsardzība

Atbilstoši datu aizsardzības prasībām, lietotājs ir piekritis, ka nodod Tradecorp savus personīgos datus apstrādei privātuma politikas ietvaros. Tradecorp informē lietotājus, ka eksistē privāto datu fails ar nosaukumu “Usuarios Web”, kas reģistrēts Spānijas datu aizsardzības institūcijā.

Tradecorp izmanto datus ar mērķi: (i) identificēt pakalpojuma lietotājus un sniegt pieprasīto informāciju un (ii) veikt tirgus izpēti un statistisku aptauju, izmantojot jebkuru saziņas formu, ieskaitot e-pastu un SMS. Lietojot mājas lapu, serveri nosaka lietotāja IP adresi statistiskām vajadzībām.

Lietotājs pilnībā atļauj Tradecorp atklāt vai, ja nepieciešams, piešķirt personiskos datus un citu informāciju, kas iegūta informācijas iesniegšanas veidā, lai varētu pilnībā sniegt lietotāja pieprasīto informāciju. Personiskie dati var tikt nodoti trešajām pusēm citās valstīs, arī valstīs, kuras nesniedz ar Spānijas likumdošanu noteikto datu aizsardzības līmeni.

Tradecorp tiecas nodrošināt augstu datu aizsardzības līmeni, izmantojot tehniskus un organizatoriskus līdzekļus atbilstoši likumdošanas noteiktajām prasībām, lai samazinātu personisko datu noplūdi, neatbilstošu izmantošanu, izmaiņas vai nesankcionētu izmantošanu.

Lietotājiem, kuru personiskie dati ir nodoti Tradecorp, ir tiesības pieprasīt bezmaksas personisko datu piekļuvi, labošanu, dzēšanu, nosūtot ziņu uz turpmāk norādīto adresi vai e-pasta adresi, kas norādīta sadaļā “Mājas lapas īpašnieks”, pieprasījumā nepieciešamības gadījumā iekļaujot ID dokumenta kopiju.

 

Digitālā mārketinga komunikācija

Piekrītot šai privātuma politikai un turpinot izmantot mājas lapu, lietotājs nepārprotami atļauj Tradecorp nosūtīt informāciju par pakalpojumiem un produktiem, izmantojot jebkuru komunikācijas kanālu, ieskaitot digitālo komunikāciju.

Šīs datu apstrādes vienīgais mērķis ir sniegt pieprasīto informāciju, veikt tirgus izpēti un statistiskās aptaujas.

 

Sīkfaili

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili (Cookies) ir nelieli faili, ko uz jūsu datoru vai citu iekārtu nosūta un tajā saglabā mājas lapas, ko apmeklējat.

Kam domāti sīkfaili?

Sīkfaili ļauj mums atpazīt izmantoto iekārtu atkārtotu apmeklējumu gadījumā, tādējādi sniedzot labāku apmeklējuma pieredzi. Papildus, tas mums palīdz analizēt mājas lapas veiktspēju un saprast, kā lietotāji izmanto mūsu mājas lapu. Sīkfailu apstrādes informācija ir anonīma.

Mājas lapas izmantoto sīkfailu veidi

Mājas lapā tiek izmantoti tehniskie un analītiskie sīkfaili:

Tehniskie sīkfaili: Tehniskie sīkfaili palīdz mums uzlabot lietotāju pieredzi. Tie ļauj mājas lapai darboties korekti. Mājas lapā izmantotie tehniskie sīkfaili ir daļa no Trade Corporation International S.A. U, Parque empresarial Cristalia Edificio ONIC 5, 6ª planta Vía de los poblados, 3 28033 Madrid (Spain), izmantotās sīkfailu sistēmas.

Analītiskie sīkfaili: Šie sīkfaili palīdz mums apzināt kā lietotāji izmanto mājas lapu, lai mēs varētu uzlabot un optimizēt mājas lapu. Sīkfailu apstrādes informācija ir anonīma. Mājas lapā izmantotie analītiskie sīkfaili ir daļa no Google Analytics, Google Inc. (“Google”), 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV, sīkfailu sistēmas. Google Analytics izmanto sīkfailus – mazus teksta failus, kas tiek saglabāti uz Jūsu datora, lai nodrošinātu mājas lapas izmantošanas analīzi. Sīkfailā ietvertā mājas lapas apmeklējuma informācija (ieskaitot IP adresi) tiek nosūtīta uz vienu no Google serveriem ASV un tiek glabāta tur. Google izmanto šo informāciju, lai novērtētu kā Jūs izmantojām mājas lapu, veidotu atskaites par mājas lapas aktivitātēm un sniegtu citu informāciju par mājas lapas aktivitāti un citiem saistītiem interneta pakalpojumiem. Google ir tiesības nosūtīt šo informāciju trešajām pusēm likumdošanas ietvaros vai arī ja trešās puses veic informācijas apstrādi Google uzdevumā. Google neasociē Jūsu IP adresi ar jebkādiem citiem Google pieejamiem datiem par Jums. Jūs varat atteikties no sīkfailu izmantošanas, mainot iestatījumus Jūsu interneta pārlūka programmā. Tomēr tādā gadījumā Jūs nevarēsiet izmantot visas mājas lapas sniegtās iespējas.  Lietojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat Google Analytics izmantošanai un datu nodošanai Google tādā veidā kā aprakstīts iepriekš un iepriekšminētajiem mērķiem.

 

Sīkfailu bloķēšana un dzēšana

Jūs varat mainīt iestatījumus un dzēst sīkfailus, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Kā mainīt šos iestatījumus, Jūs varat uzzināt Jūsu izmantotās pārlūkprogrammas Palīdzības sadaļā.

Piemēram:

Atslēgt sīkfailus Mozilla Firefoxuzklikšķiniet šeit
Kā mainīt sīkfailu iestatījumus Google Chromeklikšķiniet šeit
Kā mainīt sīkfailu iestatījumus Internet Explorerklikšķiniet šeit
Kā mainīt sīkfailu iestatījumus Safariklikšķiniet šeit

Sīkfaili, kas tiek instalēti apmeklējot šo mājas lapu:

Nosaukums Mērķis
1.     PHPSESSID Tehniskais sīkfails, kas ļauj korekti attēlot mājas lapu.
2.     __utma Google Analytics analītiskais sīkfails unikālo lietotāju un sesiju noteikšanai.
3.     __utmb Google Analytics analītiskais sīkfails jaunu sesiju un apmeklējumu noteikšanai
4.     __utmc Google Analytics analītiskais sīkfails noteikšanai vai lietotājs veic jaunu sesiju vai apmeklējumu.
5.     __utmz Google Analytics analītiskais sīkfails datu plūsmas avota noteikšanai, no kura lietotājs ir ieradies mājas lapā.
6.     __utmv Google Analytics analītiskais sīkfails lietotāju segmentācijai pēc demogrāfiskiem parametriem.

Papildus informāciju par sīkfailiem var atrast šeit:
https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

Tradecorp izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu pareizu mājas lapas apmeklējumu un iegūtu apmeklējumu statistikas datus. Ja Jūs turpināt izmantot mājas lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Vairāk informācijas par mūsu Privātuma politiku. Labi, paldies!