Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Lāsma Lapiņa – jaunā Tradecorp pārstāve.

  Mēs ar lepnumu varam paziņot – Tradecorp Europe savā lokā uzņem jaunu pārstāvi.

  Sākot ar 2020. gada 6 jūliju Lāsma Lapiņa uzsāk darbu Tradecorp Europe kā tehniskais konsultante Latvijā.  Irmas Dovidavicienes pārvaldībā Lāsma būs atbildīgā par Latvijas tirgu, konkrēti Vidzemes un Latgales reģionos.

   

  Lāsmai ir bakalaura grāds Lauksaimniecības uzņēmuma vadībā, kā arī maģistra grāds Agronomijā. Izglītība iegūta Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

  Lāsmas dzimtā valoda ir latviešu, kā arī viņa tekoši pārvalda krievu un angļu valodas.

  Pirms pievienošanas Tradecorp iegūta pieredze kā agro-tehniskajam konsultantam dažādos uzņēmumos.

   

  Lāsma, esi laipni gaidīta komandā!