Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Kvalitatīvi produkti- atvieglots darbs saimniecībai!

  Septembris dabā ienes dzeltenos, oranžos un brūnos toņus. Pirmie rudens vēstneši ir skaistās krizantēmu kupenas veikalu plauktos. Par krāsu dažādību, kompozīcijām un prieku acīm rūpējas arī SIA Sedumi.

  Šoreiz pieredzē un iespaidos par Tradecorp produktu lietošanu krāšņumaugiem siltumnīcās dalās SIA “Sedumi” Valdes loceklis Sarmis Kalniņš:

  “Ikdienā siltumnīcās izmantojam piecus Tradecorp produktus- helātu mēslojumu Tradecorp AZ un Ultraferro, kā arī antistresantus, biostimulantus Phylgreen BMo un Vegenergy, ūdens korektoru Spray plus smidzinot. Produkti ir kvalitatīvi, ar tiem ir viegli strādāt sastādot mēslošanas plānus katrai augu grupai, par to liecina arī augu izskats. Ir svarīgi augiem nodrošināt visas nepieciešamās barības vielas visā augu augšanas laikā- no iestādīšanas līdz nonākšanai pie pircēja, neatkarīgi cik lielā stresa stāvoklī tas atrastos. Kvalitatīvi produkti nodrošina dubultu atdevi – atvieglo darbu siltumnīcās un klientus iepriecina ar skaistiem, veseliem krāšņumaugiem. Tā rezultātā mūsu ziedi ir kā veselīgi sportisti veicot garo ceļu no siltumnīcām līdz pircējam. Produktu spēks ir helātu forma, kura nodrošina pilnīgu mikroelementu atdevi augam īstajā brīdī. Gadījumos, kad augi nonākuši pastiprinātos stresa apstākļos (karstums, aukstums, ūdens pH un EC izmaiņas, AAL apdegumi) antistresanti un biostimulanti pateicoties tajos esošajam jūrasaļģu ekstraktam vai augu izcelsmes brīvajām L-α aminoskābēm, palīdz preventīvi novērst iespējamo abiotisko stresu un spēju ātrāk atsākt augšanu, kas mums ir ļoti svarīgi, lai klients pēc iespējas ātrāk iegūtu kvalitatīvus un skaistus augus. Neatsverams pluss ir arī Tradecorp Latvija agrotehniskā konsultanta Lāsmas Lapiņas spēja ātri reaģēt uz dažādām situācijām un piemeklēt pareizo variantu jebkurai situācijai. Arī turpmāk strādāsim ar kvalitatīvajiem Tradecorp produktiem.”

  Tradecorp iesaka lietot:

  – Tradecorp AZ ūdenī šķīstošu, komplekso mikroelementu mēslojumu 2-3 kg/200L ūdens, mēslošanu atkārtojot ik pēc 7-10 dienām visu veģetācijas periodu;

  – Ultraferro dzelzs helātu 100g/200L ūdens (koncentrācija 0,05%) 1 reizi 7-10 dienās;

  – Phylgreen BMo no jūraszālēm (Ascophyllum nodosum) aukstās ekstrakcijas veidā iegūtu dabisku mēslojumu 1-2L/ 200L ūdens pirms prognozējama abiotiskā stresa;

  – Spray plus mēslojumu, līdzekli pH līmeņa regulēšanai un bikarbonātu samazināšanai 200-400 ml/1000L ūdens smidzinot augu aizsardzības līdzekļus (Iesakām veikt ūdens analīzes sazinoties ar Tradecorp Latvija agrotehnisko konsultantu Lāsmu Lapiņu, lai noteiktu precīzu Spray plus lietojumu Jūsu ūdens kvalitātei).