Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Tradecorp Latvija laiž klajā jauno mobilo aplikāciju: iepazīsti tās piedāvātās iespējas!

  Tradecorp Latvija radījusi mobilo aplikāciju, kuras mērķis ir atvieglot lauksaimnieku ikdienas darbus, veicināt kultūraugu ražību un uzlabot tās kvalitāti. Ar aplikācijas palīdzību ir iespējams lauka apstākļos noteikt kultūraugu barības vielu trūkumus un piemeklēt labākos risinājumus.

  Jaunajā aplikācijā atradīsiet Tradecorp produktu katalogu, attēlus vizuālai barības vielu trūkumu noteikšanai, kā arī Tradecorp ieteikumus to novēršanai. Aplikācija piedāvā 10000 dažādu tvertnes maisījumu variantus. Aplikācijā atradīsiet uzņēmuma jaunumus un Tradecorp tehnisko konsultantu ieteikumus.

  No uzņēmuma tieši Jūsu viedierīcē. Aplikācija pieejama iOS APP Store un Google Play.

  Tradecorp aplikācijas piedāvātās opcijas:

  1. Barības vielu vajadzība

  Aplikācijā ietvertas Latvijā biežāk audzēto kultūraugu grupas – graudaugi, rapši, tauriņzieži, kartupeļi, augļu koki, kāpostaugi un kukurūza. Šeit norādītas kultūraugu barības vielu vajadzības atbilstoši to attīstības stadijai. Tiek izskaidrota barības vielu nozīme, un piedāvāti pamatoti risinājumi barības vielu trūkumu nepieļaušanai vai efektīvai to novēršanai.

  2. Barības vielu trūkumi

  Barības vielu trūkumus raksturojoši fotoattēli un apraksti, kas atvieglos vizuālo trūkumu noteikšanu, piemeklējot labāko risinājumu.

  3. Tvertnes maisījumi

  Aplikācijā pieejami tvertnes maisījumu jaukšanas ieteikumi, kas nodrošinās dažādu komponentu kvalitatīvu sajaukšanos un uzlabos to izmantošanās efektivitāti. Pieejami vairāk nekā 10000 Tradecorp mēslojumu un augu aizsardzības līdzekļu savienojumu varianti. Tvertnes maisījumu sadaļu var lietot arī bezsaistē.

  4. Ūdens tīrība

  Jaucot tvertnes maisījumu, ūdens kvalitātei ir būtiska nozīme. Rīkā ievadot ūdens pH un bikarbonātu satura rādījumus, ir iespējams aprēķināt tieši Jūsu saimniecībai pielāgotu ūdens korektora devu.

  5. Produktu katalogs

  Aplikācijā apskatāms Tradecorp produktu sortiments – helātu mēslojumi, humīnvielas, mikrogranulu mēslojumi, antistresanti un biostimulatori, ārpussakņu šķīdumu koncentrāti un ūdens korektors. Šeit norādīts produktu apraksts, ķīmiskais sastāvs un lietošanas ieteikumi.

  Aplikācija bez maksas pieejama gan Google Play, gan Apple produktu lietotājiem.