Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Video

  Final K – efektīvs un ātri uzņemams kālijs

  Lietojot kāliju saturošus ārpussakņu mēslojumus, būtiska ir tā ātra iekļūšana augā caur lapām un efektivitāte.

  Vai jūs zinājāt, ka smidzināšanai izmantojot ” cietu ” ūdeni, tā sastāvā esošie kalcija un magnija bikarbonātu joni reakcijā ar kāliju var veidot nogulsnējumus?  Tie var ierobežot mēslojuma iekļūšanu augā caur lapām un mazināt tā efektivitāti.

  Jaunais Tradecorp video demonstrējums  skaidri parāda iespējamos nogulsnējumus, kādi var veidoties jūsu smidzinātāja tvertnē  maisot kālija mēslojumus ” cietā ” ūdenī. Demonstrējumā jūs redzēsiet Tradecorp Final K salīdzinājumā ar citu kālija mēslojumu. Abu produktu ražošanai izmantota viena un tā pati izejviela. Tradecorp ražošanas procesā izmanto jaunākās tehnoloģijas, maksimāli uzlabojot mēslojumu efektivitāti un nodrošinot to ātru iekļūšanu augos.

  Ir skaidrs, ka Final K ir jūsu investīviju vērts produkts!

  Vairāk informācijas: https://tradecorp.lv/product/final-k/