Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Tradecorp Baltijas valstīs 20 gadu jubilejā intervija ar Marc Andre, mūsu Baltijas valstu “pionieri

  2021. gadā Tradecorp atzīmē savu 20 gadu pastāvēšanas jubileju Baltijas valstīs. Pakavēties atmiņās esam uz interviju aicinājuši Tradecorp biznesa Baltijā aizsācēju Marc Andre.

  1. Kad un kā uzsākāt darba gaitas Tradecorp?

  2000. gadā pārtaucu darba attiecības ar NORSK HYDRO (tagad YARA). Tas bija laiks, kad SAPEC pārņēma Tradecorp. Tradecorp uzaicināja mani veikt tirgus izpēti mikroelementu un ārpussakņu mēslojumu jomā Ziemeļeiropā. Interesanti atzīmēt, ka tolaik, biostimulatori vispār netika pētīti, lai gan šodien tie aizņem vairāk nekā pusi no kopējā Tradecorp produktu pārdošanas apjoma.

  Mans galvenais šī pētījuma secinājums ir ” Tirgus vadība balstās uz zināšanām un spēju ātri reaģēt uz klienta vajadzībām. Cieša sadarbība ar klientu un produktu kvalitāte ir galvenie veiksmīga biznesa priekšnoteikumi.”

  Pēc sava pētījuma prezentēšanas, SAPEC padome mani uzaicināja veidot Eiropas – Āfrikas meitasuzņēmumu. Es uzņēmos šo atbildību un pienākumus, un 17 gadu laikā, izveidoju 40 darbinieku komandu, kas uzņēmās visas nepieciešamās funkcijas, lai attīstītu tirgu, veicinātu produktu agronomisko pozicionēšanu, kā arī marketingu, pārdošanu un klientu atbalstu. Visiem kopā, ar lielisku komandas garu, mums izdevās sasniegt iespaidīgu apgrozījumu. Tas viss, kā harmoniskā Yin un Yang kombinācijā, – radošums, entuziasms un disciplīna.

  ESA Team

   

  2. Kā Jūs sākāt attīstīt Tradecorp biznesu Baltijas valstīs?

  2000. gadā, kad vēl strādāju Kemira uzņēmumā, man bija tā veiksme, vadīt komandas attīstības apmācības.

  Kā arī es vadīju tirdzniecības komandas pārdošanas prasmju apmācības. Vairāki Kemira direktori bija mani skolnieki. Tā izveidojās spēcīgi kontakti, kas vēlāk man ļoti noderēja un palīdzēja Tradecorp biznesa attīstībai Baltijas valstīs. Pateicoties agrākajiem sakariem ar Kemira cilvēkiem, bija atvieglota sadarbības uzsākšana ar Baltic Agro.

  Mēs lepojamies un cienām šo ilgus gadus veiksmīgo sadarbību, kas deva mums iespēju vienam no otra mācīties un būt erudītiem. Mūsu sadarbība tik veiksmīga izdevās pateicoties Renatai Laurei, kura 17 gadus bija mūsu atbalsts un labais sūtnis šo attiecību uzturēšanā un veidošanā. Pateicoties viņas neizsīkstošajai enerģijai un talantiem, Kemira/Baltic Agro ir kļuvusi par vissvarīgāko Tradecorp ESA klientu. Izsaku viņai cieņas pilnu pateicību par ieguldījumu kopējā lietā.

  Renata & Marc Andre

  3. Kad notika Tradecorp pirmais darījums Baltijas valstīs?

  Tirgus segments, uz kuru sākotnēji orientējāmies, bija helātu mēslojumi siltumnīcu augiem. Pirmais darījums tika veikts 2001. gada 29. maijā (pirmais ESA valstīs !), kad produkti uz divām nedēļām tika aizturēti Lietuvas robežpunktā, jo helātu mēslojumi toreiz vēl nebija iekļauti Lietuvas mēslošanas līdzekļu reģistrā!

  4. Vai atceraties, kuri no Tradecorp produktiem Baltijas valstīs/Lietuvā bija “pionieri” ?

  Siltumnīcu kultūraugu platības šajās valstīs bija nelielas, tādēļ izlēmām pievērsties arī laukaugiem. Toreiz tas bija labs lēmums. Mums radās iespēja attīstīties un pierādīt, ka mūsu produkti ir efektīvi un rentabli arī laukaugu papildmēslošanai.

  Sadarbojoties ar Universitātēm un Zinātniski Pētniskajiem Institūtiem, mums bija izdevies pierādīt, ka, ar tādiem produktiem kā Aton AZ, Final K, Delfan Plus un Humistar, var būtiski uzlabot galveno laukaugu – graudaugu, kartupeļu, biešu un rapšu ražību. Kemira/Baltic Agro bija piemērots sadarbības partneris, lai iepazīstinātu pēc iespējas plašāku klientu loku ar mūsu jaunajām tehnoloģijām. Kopā mēs organizējām daudz seminārus un lauku dienas.

  Mēs bijām pionieri, un mēs iekarojām tirgu! Es atceros konferenci Lietuvas centrālajā daļā, kas notika basketbola stadionā. Konferencē piedalījās aptuveni 900 lauksaimnieki, un tur tika pārstāvēti vairāk nekā miljons hektāru lauksaimniecības zemes. Šī konference izraisīja īstu Humistara pārdošanas “cunami” !

  5. Kā ir mainījusies trīs Baltijas valstu lauksaimniecība pēdējo divdesmit gadu laikā?

  Lauksaimniecība Baltijas valstīs, pēdējo divdesmit gadu laikā, kļūst aizvien intensīvāka, paverot aizvien lielākas tirgus iespējas Tradecorp līdzīgiem uzņēmumiem. Līdz ar to pastiprinās konkurence.

  Mēs bijām tirgus līderi, jo mēs spējām ieviest jaunumus, un tas bija iespējams, pateicoties atsaucīgiem zemniekiem. Bet ar to vien nepietiek, pats galvenais atbalsts mums bija erudīta, motivēta un kompetenta sadarbības partnera tirgotāju komanda. Šajā ziņā mums ļoti paveicās. Liels paldies reģionālajām tirdzniecības komandām!

  Renata

  6. Vai ir kādas spilgtas atmiņas no pirmajiem Tradecorp gadiem Baltijas valstīs?

  Visskaistākais notikums, ko atceros, ir ballīte, kuru, par godu manai aizbraukšanai, man sarīkoja lietuviešu komanda. Viņi visi, ieskaitot uņēmuma vadību, tajā piedalījās. Komanda no sirds man pateicās par jaunajiem risinājumiem, ko varu piedāvāt mūsu klientiem. Draudzība lietuviski skan “DRAUGYSTE”. Tas ir tas, ko es vienmēr paņemšu sev līdz no tā piedzīvojuma, kurš aizsākās pirms divdesmit gadiem.