Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  100 % atjaunojamā enerģija visās Tradecorp ražotnēs

  No 2020. gada novembra visas Tradecorp ražotnes Spānijā izmanto tikai atjaunojamo enerģiju.

  Atjaunojamā enerģija

  Gan galvenā Tradecorp mītne Madridē, gan rūpnīcas Sanchidrian (Avila) un Albacete produktu ražošanai un ražošanas telpu uzturēšanai izmanto no videi draudzīgiem enerģijas avotiem iegūtu elektroenerģiju.

  Atjaunojamās enerģijas izmantošana palīdz cīnīties pret klimata pārmaiņām un to ietekmi uz vidi, jo, to izmantojot, neizdalās CO2 vai siltumnīcefekta gāzes.

  Šī iniciatīva papildina citus enerģijas taupīšanas pasākumus, ko mēs esam pieņēmuši agrāk. Piemēram, invertoru uzstādīšana žāvēšanas torņa ventilatoros, lai samazinātu turbīnu enerģijas patēriņu, un katlu telpas siltumizolācija, kas samazina elektroenerģijas izmaksas. Arī ražošanas rūpnīcu apgaismojums tiek nodrošināts, ņemot vērā efektivitāti un enerģijas ietaupījumus, maksimāli izmantojot dabisko apgaismojumu un LED tehnoloģiju.

  Mūsu rūpnīcās mēs rūpīgi uzraugām ūdens patēriņu un tā atkārtotas izmantošanas procesus. Tā, piemēram, Albacete rūpnīcā ieviesto uzlabojumu rezultātā, mēs varam atkārtoti izmantot pusi no patērētā ūdens daudzuma, un pilnībā attīrīt visu izmantoto ūdeni.

  Tradecorp ir ilgtspējīgs uzņēmums

  Jau kopš savas darbības sākuma Tradecorp ir apņēmies ieviest  uzņēmuma ilgtspējību un korporatīvo sociālo atbildību.

  Tradecorp ir izstrādājis vērienīgu ilgtermiņa attīstības plānu, kas apvieno energoefektivitāti, ilgtspējīgu resursu pārvaldību un kaitīgo gāzu emisijas samazināšanu, lai mazinātu ietekmi uz vidi un atgrieztu planētai un cilvēcei pieejamo resursu ilgtspējību. Tas tik realizēts īpašās aktivitātēs, kas palīdz veidot labāku pasauli.

  Atbildība un apņemšanās

  Mēs apzināmies, ka, lai panāktu ilgtspējīgāku sabiedrību, mums jāsāk ar sevi, iekļaujot šos principus sava uzņēmuma vērtībās. “Korporatīvā ilgtspēja sākas ar uzņēmuma vērtību sistēmu un uz principiem balstītu pieeju uzņēmējdarbībai “. (Globālais līgums). Tādēļ, 2012. gadā, mēs esam parakstījuši Apvienoto Nāciju Organizācijas Globālo līgumu, kurā esam savu darbību un stratēģijas saskaņojuši ar desmit principiem, ko nosaka ANO cilvēktiesību, darba vides un korupcijas apkarošanas deklarācijas.

  Kā arī, mums ir atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 standartiem sertificēta Integrētā Kvalitātes un Vides Vadības Sistēma, kas ir apliecinājums tam, ka mūsu Spānijas rūpnīcās “mēs novēršam un līdz minimumam samazinām ietekmi uz vidi, vēršot pastiprinātu uzmanību uz emisijas samazināšanu, efektīvu dabas resursu un enerģijas izmantošanu, kā arī, ievērojam labas lauksaimniecības prakses nosacījumus, kuri noteikti ISO standartos.