Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Tradecorp drošības datu lapas internetā: ātrā piekļuve no QUICK-SDS

  REACH prasība ir mudināt organizācijas stiprināt komunikāciju starp vērtību ķēdē ieinteresētajām personām (starp klientu un piegādātāju). Viens no veidiem ir padarīt klientiem pieejamas Drošības Datu Lapas (DDL).

  Ievērojot iepriekš izvirzīto apņemšanos stiprināt sadarbību un uzlabot pakalpojumu kvalitāti, Tradecorp ir izstrādājusi visaptverošu datubāzi MSDS, kas ir pieejama Quick-SDS mājas lapā: http://www.quickfds.fr/en/

  Tradecorp ir viens no vadošajiem mēslojumu ražotājiem pasaulē.  Klientiem Tradecorp produkcija un pakalpojumi ir pieejami Polijā, Latvijā, Lietuvā, Vācijā un citās Eiropas valstīs.

  Kā to lietot?

  Izvēlieties linku:

  http://www.quickfds.com

  1. Ievadiet savu datu informāciju
  2. Tad rakstiet «Tradecorp» kā piegādātāju (klienta kods nav nepieciešams) un apstipriniet ar ”Turpināt”
  3. Izvēlieties “ Trade corporation international “
  4. Izvēlieties jums vēlamo dokumentu valodu
  5. Ierakstiet jums interesējošā produkta nosaukumu
  6. Izvēlieties produktu

   

  Papildus informācijai sazinieties ar mums : sds@tradecorp.sapec.pt