Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Video

  Trafos – pietiekams Fosfora un Kālija daudzums augos – tā ir augšanas enerģija !

  Fosfora un Kālija trūkumu novēršanai vai preventīvai lietošanai mēs iesakām lietot Trafos.
  Trafos ir augsti koncentrēts šķidrs ārpussakņu mēslojums, kura sastāvā ir Fosfors, Kālijs un mikroelementi EDTA helātu formā. Trafos ir sistēmas iedarbības mēslojums, kura efektivitāte nesamazinās arī zemākās temperatūrās. Trafos ir lietojams bākas maisījumos ar augu aizsardzības līdzekļiem.