Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  Lejupielādē Tradecorp katalogu latviešu valodā!

  » Lejupielādē Tradecorp katalogu latviešu valodā!

  Tradecorp katalogs ir iedalīts produktu kategorijās pēc lietošanas nepieciešamības: Helāti, Starta mēslojumi, Biosimulatori, Humīnskābes, Šķīduma koncentrāti, Ūdens korektors. Katalogā ir apkopota  visa informācija, kas ir nepieciešamas kvalitatīvai un videi draudzīgai saimniekošanai visiem kultūraugiem.

  2023 gada produktu katalogā ietverti produktu apraksti, lietošanas ieteikumi un tehnoloģijas dažādiem kultūraugiem. Tradecorp piedāvā risinājumus barības vielu trūkumu nepieļaušanai vai to novēršanai.

  Jaunais Tradecorp produktu katalogs jau ir pieejams!

  Aizpildot anketu, katalogs automātiski tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu:

  Aizpildi visus lauciņus, lai saņemtu  katalogu elektroniskā formātā.

   Vārds

   E-pasts

   Tālrunis

   Novads un pagasts


   Kultūraugs
   RapšiTauriņziežiDārzeņiAugļudārzi un ogulājiCitiGraudaugi


   Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@tradecorp.rovensa.com