Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa

  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com


  Contatos

  Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran


  Humistar – ražojiet vairāk izmantojot tikpat mēslojuma

  Humistar ir humīnskābes un fulvoskābes koncentrēts šķīdums, kas iegūts no dabiska Amerikas leonardīta. Tā izmantošana var uzlabot un pārveidot fiziskās, ķīmiskās un bioloģiskās augsnes īpašības. Šo apstākļu kombinācija ievērojami uzlabo augu barības vielu uzņemšanu un arī ražu.

  To bizsmidzina tieši virs augsnes pilienu veidā vai izsmidzina virs lauka.