Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Tradecorp, strādā saskaņā ar REACH

  Tradecorp ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai rīkotos saskaņā ar visiem trim REACH noteiktajiem termiņiem. Sākot ar 31. maiju, kas ir pēdējais regulas noteiktais termiņš, visi mūsu apakšuzņēmēji ir reģistrēti un Tradecorp darbojas pilnīgi atbilstoši REACH prasībām. Tradecorp ir laikus reģistrējis 30 vielas un darbojies kā galvenais reģistrētājs septiņām no tām.

  Par REACH regulu

  REACH regula (Regula 1907/2006 kas attiecas uz ķimikāliju reģistrēšanu, vērtēšanu, licencēšanu un ierobežošanu) tika publicēta 2006. gada decembrī un stājās spējā 2007. gada jūnijā. REACH īsteno dubultu mērķi:

  • No vienas puses tā aizvieto vairākas Eiropas direktīvas un regulas ar saskaņotu sistēmu visai Eiropas Savienībai
  • No otras tās mērķis ir aizsargāt cilvēka veselību un apkārtējo vidi, labāk kontrolējot un pārzinot ķīmiskas vielas.

  REACH regulā noteiktie termiņi

  REACH regulas ieviešanai bija trīs termiņi:

  • gada 30. novembris: Termiņš vielām virs 1000 tonnām gadā; vai virs 100 tonnām gadā, ja viela ir ļoti toksiska ūdens organismiem; vai virs 1 tonnas gadā, ja CMR (kancerogēnas, mutagēnas vai reproduktīvajai sistēmai toksiskas īpašības).
  • gada 31. maijs: Termiņš vielām no 100 līdz 1000 tonnām gadā.
  • gada 31. maijs: Pēdējais reģistrācijas termiņš attiecas uz vielām tonnāžas diapazonā no 1 līdz 100 tonnām gadā.