Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  „Sapec“ grupė

  » „Sapec“ grupė

   

  Sapec

  Nuo 2000 m. „Tradecorp“ įmonė priklauso šeimos verslui – belgų kontroliuojančiajai bendrovei „Sapec“, kuri buvo įkurta 1926 m. kalnakasybos ir chemijos produktų pramonei plėtoti. „Tradecorp“ įsitraukimas į „Sapec“ grupės veiklą praplėtė įmonės verslo vystymosi modelį. „Tradecorp“ pažangioji patirtis tapo atpažįstama pasaulio žemės ūkio sektoriuje.

  Didelės „Sapec“ grupės investicijos į „Tradecorp“ leido pradėti naują įmonės veiklos etapą, sustiprėjo pozicijos rinkoje ir pasisekė smarkiai išplėsti verslą tarptautiniu lygiu. Įmonės plėtra pardavimą leidžia padidinti 30 proc. per metus.

  Šiandien „Sapec“ kontroliuojančioji bendrovė verslą vykdo šiose pramonės ir paslaugų sritys:

  • žemės ūkis: augalų tręšimas ir apsauga;
  • cheminė pramonė ir aplinkosauga;
  • žemės ūkio produktų tiekimas;
  • logistika;
  • kita.

  Daugiau informacijos apie „Sapec“ grupę rasite: www.sapec.be