Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa


  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com

  Contatos

  Tradecorp


  » Ziņas

  Rovensa Group uzsāk jaunu globālu biznesa vienību Rovensa Next bioracionāliem risinājumiem lauksaimniecībai

  – Desmit Rovensa Group uzņēmumi, kas specializējušies holistiskā bioracionālu risinājumu klāstā, veidos jauno globālo biznesa vienību: Agrihembio, Agrotecnología, IDAI daba, Microquimica, MIP Agro, OGT, Oro agri, Rodel, SDP un Tradecorp, ar 14 ražotnēm visā pasaulē un pārdošanu vairāk nekā 80 valstīs.  

  – Rovensa Next izveidos uzņēmuma visaptverošo, inovatīvo lauksaimniecības izejvielu un tehnoloģiju portfeli, lai veidotu ilgtspējīgu nākotni lauksaimniecībai un veicinātu tās biotransformāciju. 

  – Šīs struktūrvienības izveide pozicionē Rovensa Next kā globālu līderi inovatīvos bioracionālos risinājumos, demonstrējot globālās zināšanas apvienojumā ar vietējām zināšanām, izmantojot holistisku un integrētu pieeju augu un augsnes veselībai – no sēklas līdz plauktam. 

  BERLĪNE, 2023. gada 8. februāris – saskārusies ar globālām problēmām iedzīvotāju skaita pieauguma un klimata pārmaiņu dēļ, cita starpā lauksaimniekiem ir nepieciešams risinājums, kā pabarot planētu ar veselīgiem un drošiem risinājumiem. Šodien Rovensa Group, kas ir globāls lauksaimniecības resursu līderis ilgtspējīgai lauksaimniecībai, atbild ar Rovensa Next, jaunu globālu struktūrvienību, kas nodarbojas ar bioracionāliem risinājumiem lauksaimniecībai un kuras mērķis ir atdot zemei to, ko tā mums dod. “Rovensa Next” šonedēļ debitē “Fruit Logistica Berlin” – vadošajā svaigo augļu industrijas izstādē. 

  Rovensa Next apvieno 10 Rovensa grupas uzņēmumus, radot visaptverošu novatorisku bioracionālu risinājumu platformu, lai veidotu ilgtspējīgu nākotni lauksaimniecībai un virzītu tās biotransformāciju. Ar šo paziņojumu “Agrichembio”, “Agrotecnología”, “IDAI Nature”, “Microquimica”, “MIP Agro”, “OGT”, “Oro agri”, “Rodel”, “SDP” un “Tradecorp” kļūs par jaunās struktūrvienības daļu, apvienojot vietējās tehniskās zināšanas, inovācijas un komandas, kas strādā kopā ar šīs jomas lauksaimniekiem un izplatītājiem, lai risinātu savas ilgtspējas problēmas, ar “Rovensa Group” globālajām zināšanām un vadību. 

  José Alfredo García, Co-COO Rovensa Next, Javier Calleja, incoming CEO Rovensa Group, Eric van Innis, CEO Rovensa Group and Carlos Ledó, Co-COO Rovensa Next.

  Rovensa Group izpilddirektors Ēriks van Innis norādīja: “Ar šo pamatprojektu Rovensa Next un mūsu visaptverošo bioracionālo risinājumu platformu mēs speram stratēģisku soli uz priekšu mūsu mērķī būt par atskaites sniedzēju labi līdzsvarotiem un ilgtspējīgiem risinājumiem lauksaimniecībā. Lauksaimniekiem un izplatītājiem nav vajadzīgs atsevišķs produkts vai vairāku karšu ģenerators; viņiem ir vajadzīgi specializēti padomdevēji, lai palīdzētu viņiem izveidot spēcīgu stratēģiju, kas ņemtu vērā viņu vietējo vidi un problēmas. “Rovensa Next” ir mūsu atbilde uz mūsu partneru vajadzībām pēc ilgtspējīgas kultūraugu apsaimniekošanas, kas noved pie drošiem un veselīgiem produktiem ar labāku kvalitāti un lielāku ražu.” 

  Rovensa Next apvieno 30 pētniecības un izstrādes laboratoriju, izcilības centru, lauku un siltumnīcu globālo tīklu; 14 ražotnes; vairāk nekā 84 partnerības ar pētniecības centriem un universitātēm; 100 P & A un inovāciju speciālisti; un speciāla komanda, kurā ir vairāk nekā 850 lauka eksperti. Tas viss ļauj Rovensa Next kļūt par vadošo pētījumu pionieri, lai radītu efektīvākus un videi draudzīgākus bioracionālus risinājumus, kas nekompromitē veiktspēju vai kvalitāti. 

  “Rovensa Next” līdzvadītājs Karloss Ledo komentē: “Līdz ar iedzīvotāju skaita pieaugumu un strauji mainīgo klimatu ir acīmredzama nepieciešamība pārveidot lauksaimniecības nozari. Rovensa Next izveide, kas sastāv no desmit zīmoliem ar uzņēmējdarbību savā DNS, dod mums īsto talantu, zinātību, ekspertīzi un inovāciju, lai virzītu nepieciešamās pārmaiņas lauksaimniecībā. Tagad ir pienācis laiks ilgtspējīgai pārveidei.” 

  Rovensa Next līdzdirektors Žozē Alfredo Garsija piebilda: “Mēs vēlamies būt uzticams partneris, kas palīdz mūsu klientiem virzīt ilgtspējīgu pārveidi, neapdraudot veiktspēju un produktivitāti. Mūsu unikālā pievienotā vērtība ir mūsu lauku ekspertu komanda, kas strādā uz vietas ar audzētājiem, lai izprastu viņu vajadzības un risinātu viņu izaicinājumus. Apvienojot visas mūsu vietējās un specializētās zināšanas par dažādām kultūrām un ģeogrāfiskajiem apgabaliem vienā pasaules risinājumu portfelī, mēs cenšamies palīdzēt atvieglot vai pat sākt biotransformāciju klientiem, galu galā palīdzot veidot kopumā ilgtspējīgāku nākotni.” 

  Līdz ar jauno struktūrvienību Rovensa Group līdz 2025 paredz apgrozījumu vairāk nekā 1 miljarda eiro apmērā. Šodienas paziņojums iezīmē sākumu globālajai pārejai uz Rovensa Next, kam no 2023. gada jūlija seko lokāla ieviešana visās valstīs. 

  Par Rovensa Group 

  Rovensa Group ir globāla līdere ilgtspējīgas lauksaimniecības risinājumu jomā. Tā ir uzņēmumu grupa, kas izstrādā, ražo un komercializē lauksaimniecības risinājumus, lai palīdzētu lauksaimniekiem ražot drošu, veselīgu un uzturvielām bagātu pārtiku visiem. 

  Apņemoties ar savu uzņēmumu starpniecību radīt pozitīvu ietekmi, vairāk nekā 4000 darbinieku katru dienu cenšas dot savu ieguldījumu mūsu sūtībā – pabarot planētu. Ar vairāk nekā 30 pētniecības un attīstības (P & A) eksperimentālajiem centriem un laboratorijām visā pasaulē mēs virzām pārmaiņas lauksaimniecībā, izmantojot zinātnes vadītus jauninājumus, lai nepārtraukti attīstītu pirmos lauksaimniecības resursus augsnes, vides un cilvēku veselības saglabāšanai un uzlabošanai. Mēs nodrošinām lauksaimniekiem, kas atrodas 80 pasaules valstīs, papildu risinājumu portfeli biomēslošanai, biokontrolei un kultūraugu aizsardzībai, lai atbalstītu pāreju uz līdzsvarotāku lauksaimniecību, ļaujot audzēt lielāku daudzumu un augstāku pārtikas kvalitāti ar mazāku dabas resursu daudzumu. 

  Vairāk informācijas atradīsi www.rovensa.com 

  1. Rovensa Next skaitļi, tostarp 10 apkopotie uzņēmumi un Cosmocel iegāde.