Juridiskais paziņojums

1.Mājas lapas īpašnieks

Nosaukums: Trade Corporation International, S.A. Unipersonal (turpmāk – Tradecorp).
Adrese: Parque empresarial Cristalia Edificio ONIC 5, 6ª planta Vía de los poblados, 3 28033 Madrid (Spain).
Uzņēmuma ID Nr.: A-46715413.
Uzņēmuma reģistrācijas informācija: Sējums 18655; mape M-324710; 90. lapa
Tālrunis: +34 913 273 200.
E-pasts: global@tradecorp.sapec.pt.
Mājas lapas www.tradecorp.com.es (turpmāk – mājas lapa) īpašnieks ir Tradecorp International, un tā ir pieejama lietotājiem ar mērķi nodrošināt informāciju par produktiem un sniegtu iespēju lietotājiem sazināties ar īpašnieku.

 Datu aizsardzība

Atbilstoši datu aizsardzības prasībām, lietotājs ir piekritis, ka nodod Tradecorp savus personīgos datus apstrādei privātuma politikas ietvaros. Tradecorp informē lietotājus, ka eksistē privāto datu fails ar nosaukumu “Usuarios Web”, kas reģistrēts Spānijas datu aizsardzības institūcijā.

Tradecorp izmanto datus ar mērķi: (i) identificēt pakalpojuma lietotājus un sniegt pieprasīto informāciju un (ii) veikt tirgus izpēti un statistisku aptauju, izmantojot jebkuru saziņas formu, ieskaitot e-pastu un SMS. Lietojot mājas lapu, serveri nosaka lietotāja IP adresi statistiskām vajadzībām.

Lietotājs pilnībā atļauj Tradecorp atklāt vai, ja nepieciešams, piešķirt personiskos datus un citu informāciju, kas iegūta informācijas iesniegšanas veidā, lai varētu pilnībā sniegt lietotāja pieprasīto informāciju. Personiskie dati var tikt nodoti trešajām pusēm citās valstīs, arī valstīs, kuras nesniedz ar Spānijas likumdošanu noteikto datu aizsardzības līmeni.

Tradecorp tiecas nodrošināt augstu datu aizsardzības līmeni, izmantojot tehniskus un organizatoriskus līdzekļus atbilstoši likumdošanas noteiktajām prasībām, lai samazinātu personisko datu noplūdi, neatbilstošu izmantošanu, izmaiņas vai nesankcionētu izmantošanu.

Lietotājiem, kuru personiskie dati ir nodoti Tradecorp, ir tiesības pieprasīt bezmaksas personisko datu piekļuvi, labošanu, dzēšanu, nosūtot ziņu uz turpmāk norādīto adresi vai e-pasta adresi, kas norādīta sadaļā “Mājas lapas īpašnieks”, pieprasījumā nepieciešamības gadījumā iekļaujot ID dokumenta kopiju.

Digitālā mārketinga komunikācija

Piekrītot šai privātuma politikai un turpinot izmantot mājas lapu, lietotājs nepārprotami atļauj Tradecorp nosūtīt informāciju par pakalpojumiem un produktiem, izmantojot jebkuru komunikācijas kanālu, ieskaitot digitālo komunikāciju.

Šīs datu apstrādes vienīgais mērķis ir sniegt pieprasīto informāciju, veikt tirgus izpēti un statistiskās aptaujas.