Sazinies ar mums

Mūsu eksperti ar Jums sazināsies un sniegs plašāku informāciju. Lai nosūtītu mums pieprasījumu, ieteikumu vai atsauksmi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo formu:

  Vārds

  E-pasts

  Tālrunis

  Valsts

  Kultūraugs

  Ziņa

  Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@sapecagrobusiness.com


  Contatos

  Tradecorp - Europe, Sub-Saharan Africa and Iran


  Jaunais Tradecorp produktu katalogs 2021

  » Jaunais Tradecorp produktu katalogs 2021

  Tradecorp katalogs ir iedalīts produktu kategorijās pēc lietošanas nepieciešamības: Helāti, Starta mēslojumi, Biosimulatori, Humīnskābes, Šķīduma koncentrāti, Ūdens korektors. Katalogā ir apkopota  visa informācija, kas ir nepieciešamas kvalitatīvai un videi draudzīgai saimniekošanai visiem kultūraugiem.

  2021 gada produktu katalogā ietverti produktu apraksti, lietošanas ieteikumi un tehnoloģijas dažādiem kultūraugiem. Tradecorp piedāvā risinājumus barības vielu trūkumu nepieļaušanai vai to novēršanai.

  Jaunais Tradecorp produktu katalogs jau ir pieejams!

  Aizpildi anketu un saņemsi saiti kataloga lejupielādei savā e-pastā.

  Aizpildi visus lauciņus, lai saņemtu  katalogu elektroniskā formātā.

   Vārds

   E-pasts

   Tālrunis

   Novads un pagasts

   Kultūraugs
   RapsisTauriņziežiDārzeņiAugļudārzi un ogulājiCitiGraudaugi

   Es dodu savu piekrišanu šo personas datu apstrādei līguma noslēgšanas, pakalpojumu sniegšanas vai uzņēmuma Trade Corporation International, S.A. (Tradecorp) komunikācijas par produktiem un pakalpojumiem nolūkos saskaņā ar Datu aizsardzības un Privātuma politikas noteikumiem, kas atrodami vietnē privātuma politikai..Es esmu informēts, ka, lai reaģētu uz visiem saziņas pieprasījumiem no valstīm, kurās uzņēmumam nav biroju vai filiāļu, mani personas dati var tikt nodoti Tradecorp pārstāvjiem vai izplatītājiem attiecīgajā valstī. Es apzinos, ka varu izmantot savas datu aizsardzības tiesības, it īpaši tiesības uz informēšanu, piekļuvi, konsultēšanu, labošanu, datu apstrādes piekrišanas atsaukšanu, sazinoties ar Tradecorp Datu aizsardzības departamentu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz DataProtection@tradecorp.rovensa.com